Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe montuje się głównie w nowo powstających budynkach, bowiem ich skrzynie montowane są bezpośrednio pod elewacją i pokrywane dowolnym materiałem wykończeniowym. Sprawia to, że jest ona niewidoczną częścią rolety i idealnie komponuje się z elewacją.

Ponadto rolety podtynkowe zapewniają świetną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ nie naruszają konstrukcji nadproża, okna lub drzwi. W ofercie topowych producentów znajdują się również rolety z moskitierami, które są zwijane razem z roletami, a dodatkowo zapewniają ochronę przed insektami przy stałym dopływie światła. Rolety podtynkowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wyjątkową trwałość oraz komfort wieloletniego użytkowania.

Ponadto producenci oferują szeroką bazę kolorystyczną produktu, dzięki czemu idealnie wpasują się one w stylistykę elewacji, a dodatkowo nadadzą budynkowi modernistycznego, wyjątkowego wyglądu. Rolety podtynkowe to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie estetykę, wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Perfekt Plus – warto korzystać z naszych usług!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt!

Szybka realizacja

Krótkie terminy
realizacji.

Atrakcyjne ceny!

Zadzwoń i przekonaj
się sam!

Do 5 lat gwarancji!

Na wybrane produkty do 5 lat gwarancji!

Profesjonalna obsługa!

Wykwalifikowana kadra kompetentnie doradzi i pomoże.